W dniu dzisiejszym odwiedziły nas dzieci wraz z wychowawcami z Przedszkola Niepublicznego ” Promyczek”- Grupa „Obłoczki”, którzy zaprezentowali w naszym żłobku piękne przedstawienie pt. ” Drzewko z Krainy Bajek”.
Barwna opowieść, zaangażowanie młodych aktorów i wspaniała atmosfera dostarczyły wszystkim wielu radosnych emocji oraz chwil wzruszenia.
Dziękujemy za poświęcony czas, serce włożone w przygotowanie przedstawienia oraz możliwość wspólnego przeżywania tej niezwykłej bajkowej przygody. Takie spotkania są dla naszych dzieci nie tylko piękną rozrywką, ale także cenną lekcją wrażliwości, współpracy i kreatywności.
Serdecznie dziękujemy i życzymy Grupie ” Obłoczki” wielu kolejnych sukcesów oraz niegasnącej radości z odkrywania świata teatru.



